اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 400
 • نويسنده: admin
 • تاريخ: 25 تیر 1393
 • 0
25 تیر 1393

راهنمای نگارش مقاله

دسته بندی: تدوین و چاپ مقالات ISI

جهت نگارش یک مقاله علمی-پژوهشی و درج آن در مجلات معتبر داخلی یا ISI رعایت برخی نکات الزامی است. پژوهش علمی را با روش صحیح پژوهش می شناسند و بخاطر داشته باشید همیشه روش پژوهش از موضوع پژوهش مهمتر است. بهترین موضوع اگر با روش صحیح مورد پژوهش قرار نگیرد و با روش صحیح نگارش نشود فاقد هرگونه اعتبار و ارزش علمی است.

اصطلاحی به نام In The Bin در جوامع آکادمیک رایج است که به معنای "بدرد سطل زباله می خورد” است. این اصطلاح به مقالاتی گفته می شود که در آنها اصول پژوهش و نگارش علمی رعایت نشده است و به هنگام داوری بدون آنکه موضوع پژوهش مطالعه شود مستقیماً درون سطل زباله انداخته می شود.

 جهت مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 2767
 • نويسنده: admin
 • تاريخ: 25 تیر 1393
 • 0
25 تیر 1393

لیست مجلات ISI کامپیوتر

دسته بندی: دانلود مقالات و ژورنال های بین المللی

 

 لیست مجلات ISI کامپیوتر مرتبط با کلیه زمینه های تحقیقاتی این رشته شامل : "هوش مصنوعی"، "گرافیک کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر"نظریه محساباتی و ریاضایات"شبکه های کامپیوتری و ارتباطات"، "کاربردهای علوم کامپیوتر"بینایی کامپیوتر و تشخیص الگو"، "سخت افزار و معماری"، "برهمکنش انسان- کامپیوتر"، "سیستم های اطلاعات"، "پردازش سیگنال"، "نرم افزار" و "کامپیوتر (گوناگون)" را در این قسمت مشاهده نمایید. این تفکیک در ارائه لیست مجلاتISI کامپیوتر از اتلاف وقت کاربران جلوگیری کرده و انتخاب مجله مناسب را ساده تر می کند. گروه کامپیوتر دپارتمان فنی و مهندسی اقدام به دسته بندی و ارائه لیست مجلات ISI کامپیوتر در کلیه زمینه های تحقیقاتی این رشته نموده است. اکثر دانشجویان به دلیل عدم آشنایی با ژورنال های رشته کامپیوتر، در انتخاب مجله مناسب و سابمیت مقاله ، دچار مشکل می باشند. به نظر می رسد لیست مجلات ISI کامپیوتر ارائه شده در این قسمت، بتواند مشکلات دانشجویان را در زمینه یافتن مجله ای مناسب جهت سابمیت مقاله حل نماید.

در این قسمت علاوه بر ارائه لیست مجلات ISI کامپیوتر، اطلاعات مفید دیگری نیز در مورد هر مجله ارائه شده است که آشنایی با مجلاتISI کامپیوتر را کامل می سازد. این اطلاعات شامل : نام کامل مجله، موضوعات تحت پوشش مجله، ایمپکت فاکتور سال های 2010 و 2011 مجله، ناشر، کشور و مهمتر از همه لینک ورود به وبسایت ژورنال می باشد. در واقع شما می توانید به راحتی موضوعات تحت پوشش ژورنال ها را بررسی کرده و همچنین ایمپکت فاکتور آن ها را با هم مقایسه کنید. می توانید پس از بررسی و انتخاب مجله مورد نظرتان از لیست مجلات ISI کامپیوتر، با یک کلیک به صفحه مجله وارد شوید.

کلیه مجلات ارائه شده در این لیست، ژورنال می باشند. اگرچه ممکن است برخی از این مجلات جزء مجلات ISI نباشند. معمولا مجلات با ایمپکت فاکتور بالا جزو مجلاتISI می باشند، اما جهت حصول اطمینان ازISIبودن یا نبودن یک مجله می توانید به سایت تامسون رجوع کنید و این موضوع را تحقیق نمایید. هدف گروه کامپیوتر از ارئه لیست مجلات ISI کامپیوتر، کمک به دانشجویان این رشته در جهت آشنایی با کلیه مجلات این رشته و همچنین انتخاب آسانتر ژورنال مناسب جهت سابمیت مقاله می باشد. امید که لیست مجلات ISI کامپیوتر برای شما دانشجویان این رشته مفید باشد.

 
اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 1435
 • نويسنده: admin
 • تاريخ: 25 تیر 1393
 • 0
25 تیر 1393

کتاب و مقالات آموزشی NS2 tutorial - NS2

دسته بندی: مقالات آموزشی شبیه سازی

سعی شده برخی از کتاب ها و مقالات آموزشی مرتبط با نرم افزار شبیه ساز Ns 2 را جهت دانلود قرار دهیم  ، که میتواند برای دانشجویان و علاقه مندان به شبکه بسیار مفید باشد . 

جهت دانلود کتاب های معرفی شده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .
اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 640
 • نويسنده: admin
 • تاريخ: 25 تیر 1393
 • 0
25 تیر 1393

نرم افزار شبیه ساز شبکه ns2 همراه cygwin ویژه برای ویندوز ۸ و seven و Xp

دسته بندی: دانلود نرم افزار های مورد نیاز


  NSبه عنوان یک شبیه­ ساز شبکه رویدادگرا و شیء گرا، پرکاربردترین و معروف­ترین شبیه­ساز شبکه به خصوص در پروژه­های دانشگاهی و تحقیقاتی است. این شبیه­ساز جزئی از پروژه VINT است که به عنوان یک پروژه در دانشگاه UC Berkeley با همکاری چند دانشگاه و مؤسسه دیگر تعریف شده است و توسطDARPA حمایت می­شود. پروژه VINT این شبیه­ساز را به همراه ابزارهایی برای نمایش گرافیکی نتایج شبیه­سازی توسعه می­دهد.

شبیه­ساز NS می­تواند انواع مختلف شبکه مانند شبکه LAN، WAN، Ad-Hoc، Satellite و به خصوصWiMAX را شبیه­سازی کند. NS با انواع پروتکل­های شبکه مانند TCP و UDP سازگار است و FTP،Telnet، Web، CBR و مکانیزم مدیریت صف­های Router مانند Drop Tail و RED و CBQ و الگوریتم­های روتر مانند Dijkstra (دیکسترا) و غیره را می­شناسد و همچنین اعلب پروتکل­های لایه MACرا پیاده­سازی نموده است.

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 538
 • نويسنده: admin
 • تاريخ: 25 تیر 1393
 • 0
25 تیر 1393

Altium Designer 14.3.13 Build 34012 طراحی مدار

دسته بندی: دانلود نرم افزار های مورد نیاز

Altium Designer

Altium Designer 14.3.13 Build 34012 یا همان PROTEL DXP نرم افزار قدرتمندی است كه برای پیاده سازی شماتیك ، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است.یكی از مزایای این نرم افزار دسته بندی مناسب كتابخانه ها بنحوی است كه با صرف زمان كوتاهی قطعه مورد نظر را خواهید یافت. آنالیز مدارهای آنالوگ در پروتل، توسط تحلیل گر پی اسپایس انجام می شود.
محیط طراحی PCB در پروتل، بدلیل داشتن كتابخانه هایی كامل و بدون نقص معروف است و این امر سبب رفاه بیشتر كاربر در حین طراحی انواع PCB با این نرم افزار، خواهد شد.
در این نسخه امكان شبیه سازی و كد نویسی برخی از FPGA ها نیز فرآهم شده است كه زمان طراحی و پیاده سازی را حداقل می كند.

Щ€ШЁ ШіШ§ЫЊШЄ

ЩѕЩ„ Щ‡Ш§ЫЊ Ш§Ш±ШЄШЁШ§Ш·ЫЊ

ЩѕШґШЄЫЊШЁШ§Щ†ЫЊ Щ€ШЁ ШіШ§ЫЊШЄ

^